Nieuw bestuurslid: Nellie Vermij

The Carpenter’s Son heeft een nieuw bestuurslid: Nellie Vermij. We laten je graag even kennismaken met haar. 

“Ik ben Nellie Vermij, 65 jaar en ik woon in Dordrecht. In het dagelijkse leven werk ik als managementassistente. Voor de stichting ben ik werkzaam als secretaris. 

Ik heb het voorrecht gehad om op te trekken met Broeder Andrew, de inspiratiebron van onze stichting. Ik ben al meerdere keren in Jordanië geweest en heb daar Br. Andrew vaak ontmoet. De verhalen van hem inspireren mij. Hij kon ze zelf ook zo inspirerend vertellen. Je zag het voor je. Hij overleed in 2020, maar zijn gedachtegoed gaat verder. De doof(blinden) liggen me na aan het hart en ik zou het prachtig vinden als we daar ook als stichting aan bij kunnen dragen.”

We zijn als bestuur ontzettend dankbaar dat Nellie ons komt versterken. We wensen Nellie veel zegen toe in wat ze voor de stichting mag betekenen.

Nellie

“Ik heb het voorrecht gehad om op te trekken met Broeder Andrew, de inspiratiebron van onze stichting”